Lidl Alkalmazotti bírálat

42 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 5 389 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Nagyon rosssz
Elado (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, november 3.
Ha lehetne mínusz 1et adnék. Semmit sem segítenek 1-2 ember kivetelevel. Magadra vagy hagyva. Tanuld meg és kész.Ha nem tudod hülye vagy. Nagyon nem ajánlom csak akit nem vesznek fel máshova. Stresszes, Embertelen társaság, a rengeteg árut inkább kidobjak mint, hogy egy héten egyszer a dolgozónak adnának egy csokit pl mert sérült. Bezzeg a boltot hagyják hogy kilopjak...... cigányok.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Pörgős, változatos munkahely
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Baja2019, október 30.
Megbízható, rugalmas cég!
Össze tartó segítőkész csapat!
Ami fontos, hogy mindenki minden munkafolyamatra be van tanítva ezért változatos a munka végzés!
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
Aki szereti a pörgős, változatos munkát, annak csak ajánlani tudom!
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Baja2019, október 29.
Fontos a jó, együttműködő csapatmunka, csak úgy lehetünk sikeresek.
Pro érvek
Korrekt bérek és juttatások.
Korrekt, kertelés nélküli munkakör ismertetés, szerintem munkaarányos bérezés, gyors előrejutási lehetőség!
I. Helyettes (Volt alkalmazott) –  Szuper!2019, október 29.
Pörgős, de megtanulható, vidám csapatbanban való munkavégzés. Világos, és teljesíthető elvárások, célok!
Pro érvek
3 havonta csapatépítő program, amit a cég áll munden munkavállalónak.
Jó a csapat .
Segitőkész lendületes kollégák.
Öszetartó fiatal jól együttmüködö hatékony kedves kis csapat . Jó velük együtt dolgozni.
Pro érvek
Lidl kártya a második hónapban nem 3 hónap nem fél év
Szuper munkahely
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Pécs2019, október 29.
Korrekt cég, nagyon jó vezetők, együttműködő, segítőkész munkatársak. Munkába járás költségét 100%-ban térítik, az egészségprogramjuk hibátlan. Ingyenes vizsgálatok egy magánrendelőben, úgy hogy nem kell hónapokat várni egy időpontra.
Pro érvek
Ingyen víz, tea, gyümölcs, vitaminok.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
Kítűnő munkahely, családcentrikus és megbízható vezetőkkel
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Baja2019, október 29.
Pár hónapja dolgozok a bajai Lidl árúházban és egy megbízható, számomra ideális munkahelynek tekintem. A csapat nagyon segítőkész és összetartó. A vezetőség segít a munka magánéleti egyensúlyom megtartásában, kifejezetten támogatóak. Nagyon szeretek itt dolgozni és remélem még nagyon sokáig is fogok.
Jó hangulat
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Pécs2019, október 29.
Megbízható, korrekt cég.
Figyelembe veszik a kéréseimet.
Szabadnapot én is kérhetek, nem csak adják.
Így könnyebben tudok tervezni.
Pro érvek
Jó csapat.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
A cég korrekt,a vezetőség nem.
Bolti dolgozó (Volt alkalmazott) –  Pécs2019, augusztus 27.
Lidl mint munkáltató nagyon korrekt,a vezetőséget viszont elküldeném tréningekre.A dolgozókkal való bánásmód katasztrófa!
A legrosszabb cég amivel találkoztam Magyarországon
főpénztáros (Volt alkalmazott) –  Siklós2019, július 29.
A fizetés nagyobb a kereskedelmi dolgozók átlagánál, cserébe egy emberre kettő-három ember munkája jut. A vezetés kritikán aluli, a műszakbeosztás adott héten belül többször változik, a dolgozók tisztelete ismeretlen fogalom. Évente kevesebb, mint tíz hétvége szabad. Összességében jót nem tudok mondani, évek múlva is, hogy már nem dolgozok ott, rémálmaim vannak a céggel. Ezt más, egykori kollégáktól is hallottam.
Típusban a legjobb.
Bolti eladó (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest VII. kerület2019, július 29.
Jó munkahelyi légkör, kiemelkedő fizetés. Rugalmas munkaidő.
Jól megfizetett hajcsár
Vezető (Volt alkalmazott) –  Magyarország2019, július 19.
LIDL vezetőként az a kötelességed, hogy minden nap jobb eredményeket hozz és több pénzt teremts/takaríts meg a vállalatnak, nem az, hogy vásárlók ill. munkavállalók érdek-képviselete légy. Elsőre nem így látszik, de hidd el ez van. Az értékesítés nagyrészt "daráló", viszont a központi munka kevésbé megterhelő fizikailag, annál inkább lelkileg. A felső vezetés elég arrogáns és olykor pszichopata jelleme átitatja a hangulatot. Sajnos a behódolás elvárt és aki nem áll be a sorba, azt kicsinálják. A bolti munkáról annyit, hogy elég csak azt elképzelni, hogy ezek a boltok naponta egy kamionnyi árut simán kézzel kipakolnak, naponta többször igazítják a polcon majd kasszán ismételten kezelik, raktárban átpakolják, takarítanak és persze mosolyognak a vevőre, merthogy "büszkék", hogy LIDL dolgozó végzi a legtöbb munkát és teremti ezzel a legtöbb pénzt ebben a szektorban a gazdinak .
Szóval a boltokban a konditermi bérlet adott a munkaszerződéssel :)
Azt megtanultam, hogy mindent csakis a pénz és főleg annak elvesztésének a félelme mozgat.
Tehát, aki az átlagnál több pénzt akar keresni, az választhatja magának ezt a céget, de arra készüljön fel, hogy valószínűleg lesznek igazságtalanságok és kell gyomor bizonyos vezetők ill. a bizalomhiányos környezet elviseléséhez.
Még valami: Ne dőlj be elsőre a médiumokban látott sok százalékos béremelési számoknak. Nem mindenkire érvényesek és nem önszántukból adják. Rákényszeríti őket a piac.
Pro érvek
átlagon felüli bér
Kontra érvek
jóval átlagon felüli megterhelés
Volt egy álmom..
Elado/pénztáros (Volt alkalmazott) –  Baja2019, május 31.
Közel 3 évig dolgoztam a cégnél.
Jelenlegi munkahelyemre sok sok tapasztalatot hozztam a Lidl-ből/től. Azonban, azt is megtanultam, h milyen vezetővé ne váljak.
Pro érvek
Magas bérek
Kontra érvek
Arrogáns vezető
Kevés szabadidő
BVHelyettes (Volt alkalmazott) –  Budapest XXII. kerület2019, március 11.
Vezetőség, inkorrekt, nem tudják tolerálni, ha valakinek van véleménye főleg nem, ha még igaz és jogos is.
Én nagyon szerettem és jól is végeztem a munkámat.
A mondás pedig sajnos igaz, hogy fejétől bűzlik a hal. Megbecsülés sajnos nincs! Pedig nem lenne rossz hely. Mióta eljöttem sok minden változott, de nem jó irányban. Az eladók viselkedése többnyire, nem tudom, nem törődöm, bunkó és arrogáns.
Pro érvek
Nyitáskor jó volt a csapat
Kontra érvek
Vezetőség?????
A csapat jó volt az új Fönők velem szemét
Bolti Eladó (Volt alkalmazott) –  Keszthely2019, február 26.
Több helyen is voltam Lidl-ben, több boltvezetővel is találkoztam, viszont az utolsó vitte a pálmát.

Elösszőr is, engem becézgetett. Persze, ez még nem nagyon gáz, viszont amikor mondom neki hogy a nevem **** és nem ****"-uska és erre azt látom hogy önelégülten vigyorog, akkor tudtam hogy csak azért csinálja mert tudja hogy idegesít. Többször szóltam neki ez ügyben...

Másodszor a "Szabadságommal" sohasem én rendelkeztem.... Még azzal a 7 nappal sem ami a törvény szerint 100%-an engem illet. Mindig a 1 héttel előre tudtam meg hogy most megyek e szabadságra... Ja és a föni így adta ki a szabadságaimat.
Február 5 nap szabadság
Április 5 nap szabadság
Június 5 nap szabadság. Ja mégse 10 nap szabadság, mert a főni elfelejtett szólni hogy kiadja az összes szabadságomat, és nekem kellet bemennem a munkahelyemre hogy lássam hogy van még egy hét szabadságom..... Tehát kevesebb mint 4 hónap alatt ki akarta venni az összes szabadságomat 1 nap kivételével... És még az év első fele le se telt. Szerencsére beszélni a föni főnökével hogy a város másik Lidl üzletében dolgozzak így megmaradt az 1 nap helyett 6.

De itt míg nincs vége. Itt a nyár. Tudni illik hogy én egy üdölő város Lidl-eiben dolgoztam. És a nyár piszok nehéz. Viszont ezzel a főnökkel maga a pokol volt. Én csak hat órásként dolgoztam, mivel nem volt még akkor jogsim ezért busszal jártam dolgozni. Ez átlagab napi 3-4 órát vett igénybe. Ha 6 ra jártam dolgozni akkor 4 kor keltem, és délután fél 5-re értem haza. Ez nem a fönők hibája, viszont nyáron a bolt minusz emberrel dolgozott. Valamiért sokan nem akartak
  több... maradni a Lidl-nél emiatt mindenki túlorazzot. Mivel csak 6 órás voltam engem folyamatosan tudott túlórázni (megkérdezésem nélkül) viszont ilyen kedvesen osztott be
Péntek 9:30-18 óráig. (7:30 keltem, 20:30 ra értem haza)
Szombat 9-20 óráig (7 kor keltem, 22:15 re értem haza)
Vasárnap 6-14:30

4 kor keltem..... Amikor elöző nap egy 11 órás müszak után 10 után értem haza..... Mondtam már hogy sokszor kérdezte (és azért küldött szabadságra) hogy miért vagyok ilyen fáradt

Ja aztán nyáron még volt olyan hét amikor 7 napig folyamatosan jöttem dolgozni betegen, 38-39 lázzal. Egyszer sem volt képes megkerdezni hogy vagyok, csak annyit mondott hogy ne legyek rosszabbul.... Oké. Aztán a 6 napon le lettem szidva hogy rosszul letten

Aztán volt olyan 12 órázás amikor egész nap a kasszába ültem...

És így szeptemberben újra folyamatosan 12 óráztattot (2 hét alatt vagy 4-5 ször), aztán megint megpróbálkozott a szabadnapjaimal élni. Ja. Akkor kiakadtam. Nem vagyok erre büszke de amikor a fönők annyire nem nézz téged embernek hogy még azzal a tetves 7 nappal nem rendelkezhetsz, hogy még a rendes neveden nem tud szólitani. Az megalázó. Szemébe mondtam neki és nem értette miért tartom én ezt megalázónak.

Nem azt mondom hogy a Lidl mindenhol ennyire gáz. Vagy hogy minden bolt vezető ennyire kedves. Bár voltak emberek akikkel nem tudtam jól kijönni, rengeteg remek emberrel találkoztam és dolgoztam együtt. Sajna az utolsó fönököm nem ilyen volt.
  kevesebb
Pro érvek
Lényegében remek csapat
Kontra érvek
Fönők
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 43NemJelentés
Rossz vezetőség
eladó (Jelenlegi alkalmazott) –  Székesfehérvár2018, december 28.
Nincs karrier lehetőség, alkalmatlan, arrogáns vezetők. Egymást kitúró kollégák.
Pro érvek
juttatások
Kontra érvek
túlóra, vezetők
3 kisgyermekes dolgozót vettek fel egyszerre Kecskemétre. Próbaidő lejárta előtt mindenkit elküldtek. Semmirekellő 4 órás volt a megszólításunk.
Eladó -pénztáros (Volt alkalmazott) –  Kecskemét2018, november 12.
A boltvezető arrogáns , durva, beképzelt, lekezelő és elutasító ! . Empátia hiányában szenved . Vásárlók előtt alázza meg a munkatársait . Nem ad segítséget a betanuláshoz viszont teljesíthetetlen elvárásai vannak . A szüneteket csak a régi dolgozók vehetik ki, mondjuk azok naponta többször is ! Nincs csapatépítés , nem működik a csapatszellem elve . Munkatársak között folyamatosak a konfliktusok , pontosan a régi és új dolgozók közötti megkülönböztetés miatt. Rideg, fagyos munkahelyi légkör .
Pörgős munkahely
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Miskolc2018, november 1.
Sosincs megállás , a boltvezető szigorú , és hajt állandóan mindenkit , állandó túlórázás.
Vicc az egész
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Szombathely2018, augusztus 30.
Odakerülsz, már első nap tonnás békákat húzol, de nincs aki elmagyarázná, hogy mit csinálj. Próbálsz teljesíteni, de egy idióta hatalommániás a főnököd. Beraknak a pékségbe. Sütsz napi 500-600 főre EGYEDÜL. Hogy wc-re kimehetsz-e? Persze... Ha van aki beül a kasszádba és nem a pékségen dolgozol. Volt, hogy 8 órában 1x nem jutottam el a mosdóig. Ilyenkor persze az ember inkább nem iszik. Ha kiveszed a szüneted már a 20.perctől rondán méregetnek, hogy te még mit ülez itt. A fizetést nem tudom miért nyomják ennyire. Aldiban, sparban is megkeres az ember ennyit. Sőt, a sparban dolgozik az egyik ismerősöm és nettó 180.000 Ft-ot visz haza 8 órában.
Pro érvek
Magánrendelő, rugalmas beosztás
Kontra érvek
Kisemmizik az embert.
Great workplace
Eladó (Volt alkalmazott) –  Szombathely2018, június 3.
It was a great workplace to learn how to be patient. We have always have something to do. It was really tiring but I think I would go back if I had the opportunity.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,3