Lidl

Lidl Alkalmazotti bírálat

2.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
64 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,275 értékelés megtekintése

Fizetés jó, de stresszes

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
- hétvégén és ünnepnapon is dolgozni kell- akcióváltások elötti napok iszonyatosan megterhetlőek szellemileg és fizikailag is. A friss áru elöző nap érkezik be, az akciók miatt elég nagy mennyiségben, de a raktár területe nem ekkora mennyiséghez lett tervezve. Sakkozni kell, hogy mit hova, hogyan tegyünk, hogy a friss árú ne romoljon meg mire kiér a boltokba. - vezetők korrektek- a munkatársaimat imádom. Lehet rájuk számítani, összetartunk jóban rosszban. (kivételek/különcök mindenhol vannak)- sokszor változik a munkaterv, ezért nehéz előre tervezni. De ezek a változások át vannak beszélve, ha nagyon nem tudsz bemenni akkor nem kötelező. - Covid elött volt csocsó asztalunk :-D- Lidl kártyára minden hónapban kapunk 25 ezret amit bármire levásárolhatunk az üzletekben MO-n belül.- Covid elött 3havonta csapatépítő amit a cég állt- akinek nincs targoncás jogosítványa annak a cég 2-3 napos tanfolyamon biztosítja a megszerzését. Vizsgát is a raktáron belül megoldják, nem kell elmenni Kukutyinba a szabadidődben. Munkakörtől függően kézi anyagmozgató, kommissiós gépre és villás targoncára.

Pro érvek

Medicoverbe ingyenesen fogadnak minket

Kontra érvek

nincs egymás után 2 pihenőnapja az embernek. Decemberben felejtős a szabi

Hirdetik a pozíciót, de minek

Bolti dolgozó pozícióra keresnek embereket, de a jelenkezőknek annyit sem mondanak, hogy bukj föl. Már másnap jött az e-mail, hogy kiszórtak életrajz alapján, ami röhej. Komoly, még egy telefonos előszűrésre sem méltatják az embert. Azóta is hirdetik a pozíciót. Mert az árufeltöltés biuztos olyan nagy kunszt, hogy évtizedes gyakorlat kell. Ezek után én biztosan vásárlóként sem viszem hozzájuk a pénzemet.

Pro érvek

Semmi, a HR osztály hozzáállása mínusz egy alá

Kontra érvek

Komolytalan, esélyt sem adnak az embernek

Stresszes, rossz légkör

Eddigi legrosszabb munkahely, nem ajánlanám senkinek, nincs rendes betanulás, nulla segítőkészség, felszínes emberek.1 évig dolgoztam ott, ( sajnálom ezt az egy évemet) nekem személy szerint a munka feladatokkal nem volt próblémám, hanem a megfelelési kényszer, a megfigyelés akku nem volt nekik szinpatikus azt megfigyletették a biztonsági őrrel, ráfogva nem túl valós dolgokat, matricázás az ős 15 éve ott dolgozoknál, de még az állandó termékeket is, de csak akkor ha nincs ott a boltvezető, így ki se kerül a leértékelt termék a vásárlótérbe. Linkeskedés, a másik bemoszerolása a bvnél.Kamu baráti kapcsolatok bármikor hátba szúrják a másikat. Aki gyengébb az csak kasszába jó, aki meg jó munkaerő azt hajtják mint a lovakat és ezt a kifejezést még használják is 😅. Bérezés rossz a keret idő miatt. Magánélet hagyjuk is, volt olyan hét hogy 9 szer változtatta meg az adott heti beosztást. 12 óráztatás, vagy 9 - 11 nap egy huzamban, utána meg nem jössz csak 3 napot mert annyi plusz órád van, és a cég nem akar kifizetni. Nem ajánlanám senkinek! Én felmondtam, fel ajánlották hogy legyek 6 órás dehogyis gondoltam magamban, 3-4 napot benyomott volna 12 órás műszakra.

Pro érvek

Pontos fizetés

Kontra érvek

Nincs magánélet

Manipulativ kizsákmányoló húsdaráló.

Ha nem vagy tökéletes fizikai és mentális állapotba ne menj oda dolgozni, mert megnyomorítanak testileg és lelkileg is. Nem vagy több mint egy eszköz számukra és nem figyelnek a munkavédelemre,

Pro érvek

Sok pénz

Kontra érvek

Testi épség

szar

Rabszolgatartó, undorító, képmutató, kizsákmányoló vállalat. 123ezerért kidolgohzhatot a beled.

Vezetők el vannak szállva maguktól

Nem lenne semmi gond ha úgy állnak a dolgokhoz hogy ne a másikat vegyék elő ha ha a vezető hibázik és megbecsülést kapnánk a dolgozók és a beosztást is nem kéne állandóan megváltoztatni mert így a dolgozók nem tudnak tervezni a szabad idő az nulla a munkát kell előre venni és nem a családod a fontosabb

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Hajcsar munka

Liebe meinen Job ❤️

Ich bin nun seit einem Jahr im Unternehmen und bin mit Spaß und Freude dabei. Lidl ist toll, hat man Probleme kann man zum nächsten Vorgesetzten und der hört einem Wirklich zu, probiert zu helfen wo er kann. Vergütung ist toll, spätschicht und Überstunden werden fair bezahlt. Arbeitstag ist immer abwechslungsreich und spannend, man lernt vieles dazu, auch menschlich- ich bin zb viel Selbstbewusster und offener Menschen gegenüber geworden. Man wächst über sich hinaus und bekommt die Möglichkeit aufzusteigen, danke lidl dass du das möglich machst! Ich bin sehr glücklich im Unternehmen ❤️

Pro érvek

Teamarbeit, Tolle Kollegen, beste Vergütung

Kontra érvek

Wechselschichten

Legrosszab cég ahol dolgoztam

Rengeteg a munka 3-4 voltunk egy műszakban. Kihajtják a dolgozóból és a vezetőből a lelket is..

Pro érvek

Lidl kártyára utalnak pénzt, ami levásárolható bármelyik Lidl áruházban.

Kontra érvek

Egyik legrosszabb munkahelyem volt..

Kereskedelemben a legkorrektebb.

Bármikor vissza mennek, bármelyik üzletükbe ami a lakcímemtől 1,5 órán belől elérhető.

Rabszolgatartás modern kivitelezésben

Az ember,csak egy darab valami! Nem néznek semmibe,nem becsülnek semmire! Az emberséges viselkedés apró szikrája nincs meg! Magánélet felejtős,hobbi felejtős.Fizetés az vicc.coopban is megkeresnek ennyit.Nem tudom,hogy merik azt hazudni,hogy milyen jól fizet!!! A rengeteg túlórád lecsúsztatják,nehogy ki keljen fizetni!!!

Pro érvek

Minden ki van fizetve

Kontra érvek

Kevés szabadidő a két napi munka közötz

Stresszes és rabszolgatartó

Stresszes és rabszolgatartó!Nincs értéke az emberi mivoltodnak!Beosztás szoros,magánéletről szó sincs.Munkaidőben még azt is nézik hányszor mész wcre és szóvá teszik. Ami értékelhető hogy minden ki van fizetve , betartják a szünetet.Nem ajánlanám senkinek , nekem sem volt a legjobb döntésem .

Pro érvek

Ki vagy fizetve

Kontra érvek

Szoros beosztás, stresszes hajtás

Borzalom

Stresszes, fizikailag megterhelő,nagy a nyomás.Megismertem pár nagyon kedves, segítőkész embert.De jópár idegbeteg, rosszindulatú keverőgéppel is. Az utóbbiaknak köszönhető hogy a próbaidő lejárta elött másfél héttel kirúgtak. Illetve annak, hogy akkor vezette be a határozatlan idejű munkaszerződést. Gyakorlatilag már csak így vesznek fel embereket,azaz 2 hónapra,amit vagy meghosszabbítanak,vagy nem.

Pro érvek

100%-os utazási támogatás

Kontra érvek

Bizonytalan munkahely

Productive workplace

I dont think the salary is enough to everything. You haved to work a lot but u dont get what you deserve. I never go back to there. The products are good and the prices are low but the tendence of the compoan is stressful.

Pro érvek

short luches

Kontra érvek

long hours

Előre gyártott munkafolyamatok felelőtlenül összeverbuvált vezetőségi tagokkal, a haszon mindenek felett

2020. április 20-án a cég "TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ" pozícióba (5-7 áruház egyidejű felügyelete, vezetése, tervezés, munkaerőgazdálkodás...) a következő ajánlatot adta: jelenleg ebben a munkakörben elérHETŐ legmagasabb havi bruttó járandóság 1.032.856 Ft sikeres betanulást követően céges autó korlátlan magyarországi használattal

Jó munkahely jó fitetés mostmár jó vezetés

Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van

Teljesítménykényszer a köbön

A LIDLnél vezetőként dolgozni kőkemény meló, a magas fluktuáció és betegállomány ráta miatt egy ember sokszor két-három helyett dolgozik és ez vezetőkre hatványozottan igaz. Sokszor előfordul hogy egy műszakban több a vezető mint a dolgozó ami brutális túlórázást jelent a gyakorlatban. A képzés az egyik leggyengébb pont a cégnél, egyszerűen nincs rá elég idő mint ahogy sokminden másra sem.Csapatépítés helyett csak a teljesítmény számít, sokszor dobálják a dolgozókat egyik boltból a másikba kisegíteni amikor már a szimpla napi üzemeltetés is veszélybe kerül. Sokszor az elképesztő tempó és feladathegy miatt sokan feladják idő előtt vagy mert nem bírják fizikailag vagy mert a sok túlóra miatt már nem marad idejük élni. A vezetői feladatok önmagukban egyáltalán nem nehéz dolgok, könnyen megtanulhatók és a végtelenségig leegyszerűsítettek, ami hihetetlenül nehézzé teszi az az hogy mindent a lehető leggyorsabban és hiba nélkül kell végrehajtani ilyen körülmények között. Aki kreatív annak nem ajánlanám, itt minden központilag meghatározott és eldöntött, nagyon kicsi a bolt mozgástere, a lényeg hogy minden határidőre végre legyen hajtva bármi áron sokszor elképesztő helyzeteket magával hozva. A felsővezetést csak a számok izgatják, segítség helyett csak stresszelik a már amúgy is túlterhelt bolti csapatokat. A fizetés vezetőként jó, a boltvezetők még céges bmv-t is kapnak de ez nem kompenzálja a rossz munkakörülményeket. Csak erős fizikumú és idegzetűeknek ajánlom ezt a fajta munkát.

A Lidl az ittléte során sokat fejlődött mint munkáltató.

A munkahelyi kultúra néha még mindig viszontagságos. Nagy mértékű a fluktuáció. Egy tipikus munkanap lehet akár nagyon jó is, de bármikor beüthet valami hiba, ami mindent elront. Több olyan terület is van, ahol sokkal hatékonyabban lehetne dolgozni, sok folyamatot kellene megújítani. Viszont vannak béren kívüli juttatások is, és lehetséges az előre jutás, ha valaki kitartó, vagy jól teljesít.

Nagyon stresszes

A vezetők nem ember centrikusak. Csak a feladat legyen kész rzért bárkin átgázolnak. A vevőkkel majdhogynem tilos beszélni. Csak annak ajánlom aki tud robotként érzelmek nélkül dolgozni.

Semmi kulonos

Hat nagyon egyhangu monoton nincs benne semmi kulonos egymagam dolgozgatok szorgalmasan csak az a baj elkoltoztunk a szechenyibe es nagyon mesze van

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Semmi nem kapok

Nagyon rosssz

Ha lehetne mínusz 1et adnék. Semmit sem segítenek 1-2 ember kivetelevel. Magadra vagy hagyva. Tanuld meg és kész.Ha nem tudod hülye vagy. Nagyon nem ajánlom csak akit nem vesznek fel máshova. Stresszes, Embertelen társaság, a rengeteg árut inkább kidobjak mint, hogy egy héten egyszer a dolgozónak adnának egy csokit pl mert sérült. Bezzeg a boltot hagyják hogy kilopjak...... cigányok.

Pörgős, változatos munkahely

Megbízható, rugalmas cég! Össze tartó segítőkész csapat! Ami fontos, hogy mindenki minden munkafolyamatra be van tanítva ezért változatos a munka végzés!

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.2

8,275 értékelés alapján

2.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.8Vezetőség
2.9Céges kultúra
  • Lidl
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?