Lidl Alkalmazotti bírálat

29 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 4 280 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Jól megfizetett hajcsár
Vezető (Volt alkalmazott) –  Magyarország2019, július 19.
LIDL vezetőként az a kötelességed, hogy minden nap jobb eredményeket hozz és több pénzt teremts/takaríts meg a vállalatnak, nem az, hogy vásárlók ill. munkavállalók érdek-képviselete légy. Elsőre nem így látszik, de hidd el ez van. Az értékesítés nagyrészt "daráló", viszont a központi munka kevésbé megterhelő fizikailag, annál inkább lelkileg. A felső vezetés elég arrogáns és olykor pszichopata jelleme átitatja a hangulatot. Sajnos a behódolás elvárt és aki nem áll be a sorba, azt kicsinálják. A bolti munkáról annyit, hogy elég csak azt elképzelni, hogy ezek a boltok naponta egy kamionnyi árut simán kézzel kipakolnak, naponta többször igazítják a polcon majd kasszán ismételten kezelik, raktárban átpakolják, takarítanak és persze mosolyognak a vevőre, merthogy "büszkék", hogy LIDL dolgozó végzi a legtöbb munkát és teremti ezzel a legtöbb pénzt ebben a szektorban a gazdinak .
Szóval a boltokban a konditermi bérlet adott a munkaszerződéssel :)
Azt megtanultam, hogy mindent csakis a pénz és főleg annak elvesztésének a félelme mozgat.
Tehát, aki az átlagnál több pénzt akar keresni, az választhatja magának ezt a céget, de arra készüljön fel, hogy valószínűleg lesznek igazságtalanságok és kell gyomor bizonyos vezetők ill. a bizalomhiányos környezet elviseléséhez.
Még valami: Ne dőlj be elsőre a médiumokban látott sok százalékos béremelési számoknak. Nem mindenkire érvényesek és nem önszántukból adják. Rákényszeríti őket a piac.
Pro érvek
átlagon felüli bér
Kontra érvek
jóval átlagon felüli megterhelés
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Volt egy álmom..
Elado/pénztáros (Volt alkalmazott) –  Baja2019, május 31.
Közel 3 évig dolgoztam a cégnél.
Jelenlegi munkahelyemre sok sok tapasztalatot hozztam a Lidl-ből/től. Azonban, azt is megtanultam, h milyen vezetővé ne váljak.
Pro érvek
Magas bérek
Kontra érvek
Arrogáns vezető
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 10NemJelentés
Kevés szabadidő
BVHelyettes (Volt alkalmazott) –  Budapest XXII. kerület2019, március 11.
Vezetőség, inkorrekt, nem tudják tolerálni, ha valakinek van véleménye főleg nem, ha még igaz és jogos is.
Én nagyon szerettem és jól is végeztem a munkámat.
A mondás pedig sajnos igaz, hogy fejétől bűzlik a hal. Megbecsülés sajnos nincs! Pedig nem lenne rossz hely. Mióta eljöttem sok minden változott, de nem jó irányban. Az eladók viselkedése többnyire, nem tudom, nem törődöm, bunkó és arrogáns.
Pro érvek
Nyitáskor jó volt a csapat
Kontra érvek
Vezetőség?????
A csapat jó volt az új Fönők velem szemét
Bolti Eladó (Volt alkalmazott) –  Keszthely2019, február 26.
Több helyen is voltam Lidl-ben, több boltvezetővel is találkoztam, viszont az utolsó vitte a pálmát.

Elösszőr is, engem becézgetett. Persze, ez még nem nagyon gáz, viszont amikor mondom neki hogy a nevem **** és nem ****"-uska és erre azt látom hogy önelégülten vigyorog, akkor tudtam hogy csak azért csinálja mert tudja hogy idegesít. Többször szóltam neki ez ügyben...

Másodszor a "Szabadságommal" sohasem én rendelkeztem.... Még azzal a 7 nappal sem ami a törvény szerint 100%-an engem illet. Mindig a 1 héttel előre tudtam meg hogy most megyek e szabadságra... Ja és a föni így adta ki a szabadságaimat.
Február 5 nap szabadság
Április 5 nap szabadság
Június 5 nap szabadság. Ja mégse 10 nap szabadság, mert a főni elfelejtett szólni hogy kiadja az összes szabadságomat, és nekem kellet bemennem a munkahelyemre hogy lássam hogy van még egy hét szabadságom..... Tehát kevesebb mint 4 hónap alatt ki akarta venni az összes szabadságomat 1 nap kivételével... És még az év első fele le se telt. Szerencsére beszélni a föni főnökével hogy a város másik Lidl üzletében dolgozzak így megmaradt az 1 nap helyett 6.

De itt míg nincs vége. Itt a nyár. Tudni illik hogy én egy üdölő város Lidl-eiben dolgoztam. És a nyár piszok nehéz. Viszont ezzel a főnökkel maga a pokol volt. Én csak hat órásként dolgoztam, mivel nem volt még akkor jogsim ezért busszal jártam dolgozni. Ez átlagab napi 3-4 órát vett igénybe. Ha 6 ra jártam dolgozni akkor 4 kor keltem, és délután fél 5-re értem haza. Ez nem a fönők hibája, viszont nyáron a bolt minusz emberrel dolgozott. Valamiért sokan nem akartak
  több... maradni a Lidl-nél emiatt mindenki túlorazzot. Mivel csak 6 órás voltam engem folyamatosan tudott túlórázni (megkérdezésem nélkül) viszont ilyen kedvesen osztott be
Péntek 9:30-18 óráig. (7:30 keltem, 20:30 ra értem haza)
Szombat 9-20 óráig (7 kor keltem, 22:15 re értem haza)
Vasárnap 6-14:30

4 kor keltem..... Amikor elöző nap egy 11 órás müszak után 10 után értem haza..... Mondtam már hogy sokszor kérdezte (és azért küldött szabadságra) hogy miért vagyok ilyen fáradt

Ja aztán nyáron még volt olyan hét amikor 7 napig folyamatosan jöttem dolgozni betegen, 38-39 lázzal. Egyszer sem volt képes megkerdezni hogy vagyok, csak annyit mondott hogy ne legyek rosszabbul.... Oké. Aztán a 6 napon le lettem szidva hogy rosszul letten

Aztán volt olyan 12 órázás amikor egész nap a kasszába ültem...

És így szeptemberben újra folyamatosan 12 óráztattot (2 hét alatt vagy 4-5 ször), aztán megint megpróbálkozott a szabadnapjaimal élni. Ja. Akkor kiakadtam. Nem vagyok erre büszke de amikor a fönők annyire nem nézz téged embernek hogy még azzal a tetves 7 nappal nem rendelkezhetsz, hogy még a rendes neveden nem tud szólitani. Az megalázó. Szemébe mondtam neki és nem értette miért tartom én ezt megalázónak.

Nem azt mondom hogy a Lidl mindenhol ennyire gáz. Vagy hogy minden bolt vezető ennyire kedves. Bár voltak emberek akikkel nem tudtam jól kijönni, rengeteg remek emberrel találkoztam és dolgoztam együtt. Sajna az utolsó fönököm nem ilyen volt.
  kevesebb
Pro érvek
Lényegében remek csapat
Kontra érvek
Fönők
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 24NemJelentés
3 kisgyermekes dolgozót vettek fel egyszerre Kecskemétre. Próbaidő lejárta előtt mindenkit elküldtek. Semmirekellő 4 órás volt a megszólításunk.
Eladó -pénztáros (Volt alkalmazott) –  Kecskemét2018, november 12.
A boltvezető arrogáns , durva, beképzelt, lekezelő és elutasító ! . Empátia hiányában szenved . Vásárlók előtt alázza meg a munkatársait . Nem ad segítséget a betanuláshoz viszont teljesíthetetlen elvárásai vannak . A szüneteket csak a régi dolgozók vehetik ki, mondjuk azok naponta többször is ! Nincs csapatépítés , nem működik a csapatszellem elve . Munkatársak között folyamatosak a konfliktusok , pontosan a régi és új dolgozók közötti megkülönböztetés miatt. Rideg, fagyos munkahelyi légkör .
Pörgős munkahely
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Miskolc2018, november 1.
Sosincs megállás , a boltvezető szigorú , és hajt állandóan mindenkit , állandó túlórázás.
Vicc az egész
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Szombathely2018, augusztus 30.
Odakerülsz, már első nap tonnás békákat húzol, de nincs aki elmagyarázná, hogy mit csinálj. Próbálsz teljesíteni, de egy idióta hatalommániás a főnököd. Beraknak a pékségbe. Sütsz napi 500-600 főre EGYEDÜL. Hogy wc-re kimehetsz-e? Persze... Ha van aki beül a kasszádba és nem a pékségen dolgozol. Volt, hogy 8 órában 1x nem jutottam el a mosdóig. Ilyenkor persze az ember inkább nem iszik. Ha kiveszed a szüneted már a 20.perctől rondán méregetnek, hogy te még mit ülez itt. A fizetést nem tudom miért nyomják ennyire. Aldiban, sparban is megkeres az ember ennyit. Sőt, a sparban dolgozik az egyik ismerősöm és nettó 180.000 Ft-ot visz haza 8 órában.
Pro érvek
Magánrendelő, rugalmas beosztás
Kontra érvek
Kisemmizik az embert.
Great workplace
Eladó (Volt alkalmazott) –  Szombathely2018, június 3.
It was a great workplace to learn how to be patient. We have always have something to do. It was really tiring but I think I would go back if I had the opportunity.
Produktív
pénztáros (Volt alkalmazott) –  Gyomaendrőd2018, február 18.
Kellemes időtöltés volt. Rugalmas munkaidő.Egymás iránti tisztelet és kedvesség.
Kontra érvek
elegendő szünetek
Lidl
shop assistant, seller (Volt alkalmazott) –  Fejér2018, február 2.
I worked at this supermarket 5years. I liked this job, but it was really hard job. I cleaned every day in the warehouse and in the shop. I worked 12 hours every day.
Good first workplace
Shop assistant (Volt alkalmazott) –  Kalocsa, Ungarn2018, január 22.
Worked as a shop assistant, filled up shelves, labelled products and cleaned the store area during high-school in the afternoons and in the weekends.
Pörgős munkahely
Bolti eladó (Volt alkalmazott) –  Budapest XXI. kerület2018, január 8.
Szerettem ott dolgozni bár a Budapesti áruházakban ne dolgozzon olyan akinek családja van.
Pro érvek
Aki szeret pörögni annak jó
Kontra érvek
Nem családosoknak való. Sokszor volt hogy heti 4-5 napot 12 órában dolgoztam
Kasszás, Árufeltöltő (Volt alkalmazott) –  Tatabánya2017, november 27.
Vezetőséggel volt probléma, meg a sok ígérgetés a területvezetőtől.
Pörgős,korrekt munkahely
boltvezető helyettes (Jelenlegi alkalmazott) –  Kiskőrös2017, november 4.
Aki szereti a pörgést,számára tökéletes munkahely.A fizetés korrekt,a légkör vezetői szinten is barátságos
---------------------------
Raktári komissiozo (Volt alkalmazott) –  Székesfehérvár2017, október 23.
regel 6 órától késő délután 4 ig melo.

Hűtőházi komissiozó -25-30 fok
Pro érvek
--------------
Kontra érvek
2óránként 10 perc melegedő és 30 perc kajaszünet
Gezellig samen werken
Verkoop medewerker (Volt alkalmazott) –  Hongarije2017, augusztus 10.
Was leuk daar werken maar vegens verhuizen naar Nederland ik moets laten
Pro érvek
Vriendelijk baan
Kontra érvek
Geen
Jó munkahelyi légkör, feszített munkatempó
2. Üzletvezető-helyettes (Jelenlegi alkalmazott) –  Tatabánya2017, május 30.
Karrierépítés szempontjából pozitív, családias légkör.
Pro érvek
Ingyenes magánklinikai ellátás, biztosítás
Kontra érvek
Túlhajszolás, inkorrektség
Pörgős
Eladó/pénztár (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, április 25.
Csapatmunka, csapatszellem van, változatos munkakor, rengeteg ledolgozott munkaidő, hosszu ideig tarto elorejutasi lehetoseg
Kellemes munkahely
Boltvezető helyettes (Volt alkalmazott) –  Miskolc2017, április 4.
A cég és a kollégák részéről is minden támogatás elérhető, ami mind a betanuláshoz, mind pedig a munkához szükséges.
Pro érvek
munkaruha, munkábajárás támogatás, egyéb jutatások, korrekt cég
Nagyon jó légkör volt a csapatban.
Áruátvevő (Volt alkalmazott) –  Hejőkürt2017, április 4.
Nagyon szerettem itt dolgozni, jól éreztem magam a kollégákkal, nagy volt a hajtás,de én azt szeretem.
Pro érvek
Hétvégén és ünnepnapokon otthon lehettem a családommal.
Kontra érvek
Nem találtam ilyet.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,3