Lidl
3.2 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl – karrierlehetőségek és munkakörülmények

A cég ismertetése

  • Vezérigazgató
    Gerd Chrzanowski
    58%
    elégedett Gerd Chrzanowski teljesítményével
  • Alapítva
    1973
  • A cég mérete
    több mint 10 000
  • Bevétel
    több mint 3 b (HUF)
  • Ipar
    Kis- és nagykereskedelem
További információ

Állások

Nem tudtuk meghatározni a tartózkodási helyedet. Megnézheted a(z) Lidl településen található összes 165-álláshirdetést.

Álláshirdetések tallózása kategória szerint

Értékesítés

63 állás

Értékelések áttekintése

A minősítés 8 275 értékelés alapján készült, és az értékelések száma folyamatosan nő.

3.1120172.5020183.4320192.4320202.252021

Vélemények

Áruátvevő Székesfehérvár településen
ekkor: 2021, augusztus 21.
Fizetés jó, de stresszes
- hétvégén és ünnepnapon is dolgozni kell- akcióváltások elötti napok iszonyatosan megterhetlőek szellemileg és fizikailag is. A friss áru elöző nap érkezik be, az akciók miatt elég nagy mennyiségben, de a raktár területe nem ekkora mennyiséghez lett tervezve. Sakkozni kell, hogy mit hova, hogyan tegyünk, hogy a friss árú ne romoljon meg mire kiér a boltokba. - vezetők korrektek- a munkatársaimat imádom. Lehet rájuk számítani, összetartunk jóban rosszban. (kivételek/különcök mindenhol vannak)- sokszor változik a munkaterv, ezért nehéz előre tervezni. De ezek a változások át vannak beszélve, ha nagyon nem tudsz bemenni akkor nem kötelező. - Covid elött volt csocsó asztalunk :-D- Lidl kártyára minden hónapban kapunk 25 ezret amit bármire levásárolhatunk az üzletekben MO-n belül.- Covid elött 3havonta csapatépítő amit a cég állt- akinek nincs targoncás jogosítványa annak a cég 2-3 napos tanfolyamon biztosítja a megszerzését. Vizsgát is a raktáron belül megoldják, nem kell elmenni Kukutyinba a szabadidődben. Munkakörtől függően kézi anyagmozgató, kommissiós gépre és villás targoncára.
bolti dolgozó Ózd településen
ekkor: 2021, szeptember 12.
Hirdetik a pozíciót, de minek
Bolti dolgozó pozícióra keresnek embereket, de a jelenkezőknek annyit sem mondanak, hogy bukj föl. Már másnap jött az e-mail, hogy kiszórtak életrajz alapján, ami röhej. Komoly, még egy telefonos előszűrésre sem méltatják az embert. Azóta is hirdetik a pozíciót. Mert az árufeltöltés biuztos olyan nagy kunszt, hogy évtizedes gyakorlat kell. Ezek után én biztosan vásárlóként sem viszem hozzájuk a pénzemet.
Bolti dolgozó Bp településen
ekkor: 2021, augusztus 31.
Stresszes, rossz légkör
Eddigi legrosszabb munkahely, nem ajánlanám senkinek, nincs rendes betanulás, nulla segítőkészség, felszínes emberek.1 évig dolgoztam ott, ( sajnálom ezt az egy évemet) nekem személy szerint a munka feladatokkal nem volt próblémám, hanem a megfelelési kényszer, a megfigyelés akku nem volt nekik szinpatikus azt megfigyletették a biztonsági őrrel, ráfogva nem túl valós dolgokat, matricázás az ős 15 éve ott dolgozoknál, de még az állandó termékeket is, de csak akkor ha nincs ott a boltvezető, így ki se kerül a leértékelt termék a vásárlótérbe. Linkeskedés, a másik bemoszerolása a bvnél.Kamu baráti kapcsolatok bármikor hátba szúrják a másikat. Aki gyengébb az csak kasszába jó, aki meg jó munkaerő azt hajtják mint a lovakat és ezt a kifejezést még használják is 😅. Bérezés rossz a keret idő miatt. Magánélet hagyjuk is, volt olyan hét hogy 9 szer változtatta meg az adott heti beosztást. 12 óráztatás, vagy 9 - 11 nap egy huzamban, utána meg nem jössz csak 3 napot mert annyi plusz órád van, és a cég nem akar kifizetni. Nem ajánlanám senkinek! Én felmondtam, fel ajánlották hogy legyek 6 órás dehogyis gondoltam magamban, 3-4 napot benyomott volna 12 órás műszakra.
Bolti eladó/pénztáros Budapest III. kerület településen
ekkor: 2021, július 25.
Manipulativ kizsákmányoló húsdaráló.
Ha nem vagy tökéletes fizikai és mentális állapotba ne menj oda dolgozni, mert megnyomorítanak testileg és lelkileg is. Nem vagy több mint egy eszköz számukra és nem figyelnek a munkavédelemre,
árufeltöltő Budapest településen
ekkor: 2021, július 5.
szar
Rabszolgatartó, undorító, képmutató, kizsákmányoló vállalat. 123ezerért kidolgohzhatot a beled.

Mit mondanál a munkáltatódról?

Segíts más álláskeresőknek azzal, hogy megosztod a saját tapasztalatodat.

Kérdések és válaszok

Az emberek 17 kérdést tettek fel arról, milyen a(z) Lidl cégnél dolgozni. Nézd meg a válaszokat, pillants bele a népszerű témákba, és ismerd meg Lidl alkalmazott személyes tapasztalatát.

Kérdések ezzel kapcsolatban:

  • Álláslehetőségek
  • Irodák helye
  • Toborzási folyamat
  • Munkakörnyezet
  • Interjúk

Interjúbetekintések

Betekintések 64 Indeed-felhasználótól, akik az elmúlt 5 évben állásinterjún jártak a(z) Lidl cégnél.

Kedvező tapasztalat
Könnyű interjú
A folyamat ennyi időt vesz igénybe: egy-két nap

Interjúkérdések

Poziciótól függ. Irodai munkakörökben az excel tudást is felmérik. Az interjú elött ki kell tölteni egy feladatsort. Elmondják minden esetben, hogy ez nem nyugis munkahely, itt pörögni kell és teljesíteni. Ha sok a jelentkező akkor szoktak csinálni csoportos interjút. Én 2 másik emberrel vettem részt rajta. Az alap tudnivalókat közösen hallgattuk meg.(mik a feladatok, szünet, szabi, cégről pár mondat). Ezután egyéni elbeszélgetés 2 vezetővel/ HR-el. Előző munkahelyekről kérdeznek, miért szeretnél váltani stb.

Megosztás dátuma: 2021, augusztus 21.
  • Vállalatok
  • Lidl