Levi Strauss & Co.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Levi Strauss & Co.-alkalmazotti értékelés itt: Polgár

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Polgár1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 567 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Ich bin sehr freundlich mädchen. Ich viel erbeit zusammen andere kollegin. Ich liebe wenn ich kann arbet andere anderen. ich bereitwillig lernte die neue kollegin. Manchmal muss mich allein aufgaben machen.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Levi Strauss & Co.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
2 567 értékelés alapján
5
964
4
791
3
510
2
179
1
123
3,7
Munka/magánélet egyensúlya
3,4
3,4
3,5
Vezetőség
3,8
Céges kultúra
Levi Strauss & Co. - értékelések munkakör szerint
Levi Strauss & Co. - értékelések munkavégzés helye szerint