Lallemand Health Solutions
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lallemand Health Solutions Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Many promises, they never deliver. No room for advancement and no room to learn. The root of all problems there is the lack of proper management from the director to the supervisors.
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
I was grateful to try my hands on such a research-oriented role in early years of academic career. I learned multiple techniques such as: literature research, experimental design, interpersonal skills, time-management, and technical laboratory skills.
Korábbi munkáltató értékelése