Kuehne+Nagel
Munkavállalói értékelés – Kuehne+Nagel

Nehéz fizikai munka, rövid szünetek, hiányos betanítás.

2018, május 3.
A régi targoncásoknál le vannak osztva a lapok. Előrejutási lehetőség nincs, max raktári segédmunkás, egész nap kézi fizikai rakodás pl: 45 kg-os kamion féktárcsák. Szünet előtti lassú, körülményes detektoros ellenőrzés, ami miatt a szünetidő csökken. Körülményes hazajutás (Páty-Tatabánya) 1,5 óra, falujárat. Operátor-cimkéző beosztás=raktári segédmunkás. Tisztálkodási lehetőség lenne csak idő nincs rá, mert mindenki siet haza főleg a söfőr. Erős fluktuáció. Aki jó helyet csíp meg az szerencsés!
Pro érvek
Szerencséd van ha enni tudsz.
Kontra érvek
Az nincs
2020, április 24.
Pcc (Jelenlegi alkalmazott) - Kecskemét
Nem rossz munkahely de lehetne rugalmasabb dinamikusabb együtt müködöbb és csalâdbaràtabb
2019, október 4.
Áruátvevő (Volt alkalmazott) - Kecskemét
A juttatásokat piacképesnek, korrektnek tartom. Az ott eltöltött többéves időtartam mindössze kb. 1/3-ban éreztem magam jól, lelkesnek és hasznosnak a cégnél. A többi időszak stagnálás volt a részemről. Úgy érzem a hozzállásom, a képességeim és a teljesítményem által több lehetőséget érdemeltem volna. A vezetőktől elenyésző mértékben kaptam (kap a többi dolgozó is) visszajelzéseket, föleg pozitív visszajelzéseket. Azoknak ajánlanám akiknek a megélhetés az elsődleges, nem pedig a szakmai kihívások. A tevékenységek java része betanított munka, amit véleményem szerint tisztességesen megfizetnek.
2019, január 29.
Adminisztrátor (Volt alkalmazott) - Polgár
- Közvetlen vezetők - Előrelépési lehetőség - Jó csapat
  1. Nehéz fizikai munka, rövid szünetek, hiányos betanítás.