Kuehne+Nagel

A(z) Kuehne+Nagel – Bér és juttatások értékelései

Mind a(z) 2 754 értékelés megtekintése
A juttatásokat piacképesnek, korrektnek tartom.
Az ott eltöltött többéves időtartam mindössze kb. 1/3-ban éreztem magam jól, lelkesnek és hasznosnak a cégnél. A többi időszak stagnálás volt a részemről. Úgy érzem a hozzállásom, a képességeim és a teljesítményem által több lehetőséget érdemeltem volna. A vezetőktől elenyésző mértékben kaptam (kap a többi dolgozó is) visszajelzéseket, föleg pozitív visszajelzéseket.

Azoknak ajánlanám akiknek a megélhetés az elsődleges, nem pedig a szakmai kihívások. A tevékenységek java része betanított munka, amit véleményem szerint tisztességesen megfizetnek.
A régi targoncásoknál le vannak osztva a lapok. Előrejutási lehetőség nincs, max raktári segédmunkás, egész nap kézi fizikai rakodás pl: 45 kg-os kamion féktárcsák.
Szünet előtti lassú, körülményes detektoros ellenőrzés, ami miatt a szünetidő csökken. Körülményes hazajutás (Páty-Tatabánya) 1,5 óra,

falujárat.

Operátor-cimkéző beosztás=raktári segédmunkás.

Tisztálkodási lehetőség lenne csak idő nincs rá, mert mindenki siet haza főleg a söfőr.

Erős fluktuáció. Aki jó helyet csíp meg az szerencsés!
Pro érvek
Szerencséd van ha enni tudsz.
Kontra érvek
Az nincs
Középnehéz fizikai munka, sokszor feszült légkörben, előrelépési lehetőség csekély, megbecsülés nagy hiánya érződik.
Pro érvek
cafatéria
Kontra érvek
rövid szünetek
További Kuehne+Nagel-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: