Kuehne+Nagel logo

3.4Munka és magánélet egyensúlya
3.4Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2,918 értékelés megtekintése

Vegyes érzelmek

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A juttatásokat piacképesnek, korrektnek tartom. Az ott eltöltött többéves időtartam mindössze kb. 1/3-ban éreztem magam jól, lelkesnek és hasznosnak a cégnél. A többi időszak stagnálás volt a részemről. Úgy érzem a hozzállásom, a képességeim és a teljesítményem által több lehetőséget érdemeltem volna. A vezetőktől elenyésző mértékben kaptam (kap a többi dolgozó is) visszajelzéseket, föleg pozitív visszajelzéseket. Azoknak ajánlanám akiknek a megélhetés az elsődleges, nem pedig a szakmai kihívások. A tevékenységek java része betanított munka, amit véleményem szerint tisztességesen megfizetnek.

Nehéz fizikai munka, rövid szünetek, hiányos betanítás.

A régi targoncásoknál le vannak osztva a lapok. Előrejutási lehetőség nincs, max raktári segédmunkás, egész nap kézi fizikai rakodás pl: 45 kg-os kamion féktárcsák. Szünet előtti lassú, körülményes detektoros ellenőrzés, ami miatt a szünetidő csökken. Körülményes hazajutás (Páty-Tatabánya) 1,5 óra, falujárat. Operátor-cimkéző beosztás=raktári segédmunkás. Tisztálkodási lehetőség lenne csak idő nincs rá, mert mindenki siet haza főleg a söfőr. Erős fluktuáció. Aki jó helyet csíp meg az szerencsés!

Pro érvek

Szerencséd van ha enni tudsz.

Kontra érvek

Az nincs

Középnehéz fizikai munka rossz légkörben

Középnehéz fizikai munka, sokszor feszült légkörben, előrelépési lehetőség csekély, megbecsülés nagy hiánya érződik.

Pro érvek

cafatéria

Kontra érvek

rövid szünetek

Állások itt: Kuehne+Nagel

További állások megtekintése
További Kuehne+Nagel-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Kuehne+Nagel? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.6

2,918 értékelés alapján