Kuehne+Nagel
3,6 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Kuehne+Nagel – Stabilitás és fejlődés értékelései

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

Törlés
3,4
Munka és magánélet egyensúlya
3,2
Stabilitás és fejlődés

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2 903 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

a legrosszabb amit valaha tapasztaltam

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Már az első nap besúgtak és számonkértek. Valakit kifejezetten úgy ültettek, hogy figyelhesse a képernyőmet és azt hogy mit csinálok. Az interjún elfelejtették mondani, hogy elvárják, hogy 24 órában figyeld az emailjeid. A betanuláshoz semmilyen támogatást nem kaptam, annak ellenére, hogy kifejezetten kértem. Úgy tűnt, mintha azt hitték volna, h úgy születtem, h ismerem a cég folyamatait. Utólag derült ki, h kifejezetten eltitkoltak információkat előlem amivel azt akarták elérni, h munkaidő után is folytatni kényszerüljek a munkát. Az aki eltitkolta az infót reggel fél 6-tól éjjel fél 11-ig emaileket küldözgetett. A legnagyobb hidegben fűtés nélkül ültünk az irodában és senkinek még csak eszébe sem jutott felajánlani, h aki fázik az menjen haza. És ez még messze nem minden...

Kontra érvek

rossz munkahelyi légkör, iroda a puszta közepén
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Állások itt: Kuehne+Nagel