Kuehne+Nagel
3.6 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Kuehne+Nagel cég munkavállalói értékelései a Raktáros állásra itt: Kecskemét

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Raktáros3 értékelés
Munkavégzés helye
Kecskemét3 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.4Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 3,015 értékelés megtekintése

Elejében jó volt most pocsék

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Kuka cég.Hitel telen a vezetés.Igérnek de semmit nem tartanak be.

Pro érvek

Semmi

Kontra érvek

Semmi!
Hasznos volt ez az értékelés?

Lehangoló.

Már a kapuban teljes dugó van. Előre jutási lehetőség nincs.

Középnehéz fizikai munka rossz légkörben

Középnehéz fizikai munka, sokszor feszült légkörben, előrelépési lehetőség csekély, megbecsülés nagy hiánya érződik.

Pro érvek

cafatéria

rövid szünetek

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Állások itt: Kuehne+Nagel