Kuehne+Nagel
3.6 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Kuehne+Nagel-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Áruátvevő

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.4Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2,992 értékelés megtekintése

Vegyes érzelmek

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A juttatásokat piacképesnek, korrektnek tartom. Az ott eltöltött többéves időtartam mindössze kb. 1/3-ban éreztem magam jól, lelkesnek és hasznosnak a cégnél. A többi időszak stagnálás volt a részemről. Úgy érzem a hozzállásom, a képességeim és a teljesítményem által több lehetőséget érdemeltem volna. A vezetőktől elenyésző mértékben kaptam (kap a többi dolgozó is) visszajelzéseket, föleg pozitív visszajelzéseket. Azoknak ajánlanám akiknek a megélhetés az elsődleges, nem pedig a szakmai kihívások. A tevékenységek java része betanított munka, amit véleményem szerint tisztességesen megfizetnek.
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Kuehne+Nagel? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.6

2,992 értékelés alapján
5
853
4
931
3
661
2
231
1
316

3.4Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.1Vezetőség
3.3Céges kultúra

Kuehne+Nagel - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Kuehne+Nagel
  • Alkalmazotti értékelések
  • Áruátvevő