Kuehne+Nagel
3.6 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Kuehne+Nagel-alkalmazotti értékelés itt: Kecskemét

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.4Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
5 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 2,992 értékelés megtekintése

Vegyes érzelmek

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A juttatásokat piacképesnek, korrektnek tartom. Az ott eltöltött többéves időtartam mindössze kb. 1/3-ban éreztem magam jól, lelkesnek és hasznosnak a cégnél. A többi időszak stagnálás volt a részemről. Úgy érzem a hozzállásom, a képességeim és a teljesítményem által több lehetőséget érdemeltem volna. A vezetőktől elenyésző mértékben kaptam (kap a többi dolgozó is) visszajelzéseket, föleg pozitív visszajelzéseket. Azoknak ajánlanám akiknek a megélhetés az elsődleges, nem pedig a szakmai kihívások. A tevékenységek java része betanított munka, amit véleményem szerint tisztességesen megfizetnek.
Hasznos volt ez az értékelés?

Elejében jó volt most pocsék

Kuka cég.Hitel telen a vezetés.Igérnek de semmit nem tartanak be.

Pro érvek

Semmi

Kontra érvek

Semmi!

Nem rossz munkahely

Nem rossz munkahely de lehetne rugalmasabb dinamikusabb együtt müködöbb és csalâdbaràtabb

Lehangoló.

Már a kapuban teljes dugó van. Előre jutási lehetőség nincs.

Középnehéz fizikai munka rossz légkörben

Középnehéz fizikai munka, sokszor feszült légkörben, előrelépési lehetőség csekély, megbecsülés nagy hiánya érződik.

Pro érvek

cafatéria

rövid szünetek

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Kuehne+Nagel? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.6

2,992 értékelés alapján
5
853
4
931
3
661
2
231
1
316

3.4Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.1Vezetőség
3.3Céges kultúra

Kuehne+Nagel - értékelések munkakör szerint

Kuehne+Nagel - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Kuehne+Nagel
  • Alkalmazotti értékelések
  • Kecskemét