Kuehne+Nagel
3.6 az 5 csillagból.
Összes értékelés megtekintése – Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel

Munkavállalói értékelés – Kuehne+Nagel

Nehéz fizikai munka, rövid szünetek, hiányos betanítás.

A régi targoncásoknál le vannak osztva a lapok. Előrejutási lehetőség nincs, max raktári segédmunkás, egész nap kézi fizikai rakodás pl: 45 kg-os kamion féktárcsák. Szünet előtti lassú, körülményes detektoros ellenőrzés, ami miatt a szünetidő csökken. Körülményes hazajutás (Páty-Tatabánya) 1,5 óra, falujárat. Operátor-cimkéző beosztás=raktári segédmunkás. Tisztálkodási lehetőség lenne csak idő nincs rá, mert mindenki siet haza főleg a söfőr. Erős fluktuáció. Aki jó helyet csíp meg az szerencsés!

Pro érvek

Szerencséd van ha enni tudsz.

Kontra érvek

Az nincs

1.0Munka/magánélet egyensúlya
2.0Bérezés/juttatások
1.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
1.0Vezetőség
1.0Céges kultúra

a legrosszabb amit valaha tapasztaltam

Már az első nap besúgtak és számonkértek. Valakit kifejezetten úgy ültettek, hogy figyelhesse a képernyőmet és azt hogy mit csinálok. Az interjún elfelejtették mondani, hogy elvárják, hogy 24 órában figyeld az emailjeid. A betanuláshoz semmilyen támogatást nem kaptam, annak ellenére, hogy kifejezetten kértem. Úgy tűnt, mintha azt hitték volna, h úgy születtem, h ismerem a cég folyamatait. Utólag derült ki, h kifejezetten eltitkoltak információkat előlem amivel azt akarták elérni, h munkaidő után is folytatni kényszerüljek a munkát. Az aki eltitkolta az infót reggel fél 6-tól éjjel fél 11-ig emaileket küldözgetett. A legnagyobb hidegben fűtés nélkül ültünk az irodában és senkinek még csak eszébe sem jutott felajánlani, h aki fázik az menjen haza. És ez még messze nem minden...

Kontra érvek

rossz munkahelyi légkör, iroda a puszta közepén
Azonos hely

Stresszes munkahely, mindenki mást figyel saját maga helyett

Akinek tetszik,hogy a vezetőségnek mindennél többet lehet tenni, vannak klikkek akkor jó hely.

Pro érvek

Jó fizu, TP és CS területen szuper vezető

Kontra érvek

Mindenki besúgó, mindenki mást figyel és jelent róla

Nem rossz munkahely

Nem rossz munkahely de lehetne rugalmasabb dinamikusabb együtt müködöbb és csalâdbaràtabb

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Kuehne+Nagel? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.6

2,947 értékelés alapján

3.4Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.2Vezetőség
3.4Céges kultúra
  • Kuehne+Nagel
  • Nehéz fizikai munka, rövid szünetek, hiányos betanítás.