Kuehne+Nagel
3.6 az 5 csillagból.
Összes értékelés megtekintése – Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel

Munkavállalói értékelés – Kuehne+Nagel

a legrosszabb amit valaha tapasztaltam

Már az első nap besúgtak és számonkértek. Valakit kifejezetten úgy ültettek, hogy figyelhesse a képernyőmet és azt hogy mit csinálok. Az interjún elfelejtették mondani, hogy elvárják, hogy 24 órában figyeld az emailjeid. A betanuláshoz semmilyen támogatást nem kaptam, annak ellenére, hogy kifejezetten kértem. Úgy tűnt, mintha azt hitték volna, h úgy születtem, h ismerem a cég folyamatait. Utólag derült ki, h kifejezetten eltitkoltak információkat előlem amivel azt akarták elérni, h munkaidő után is folytatni kényszerüljek a munkát. Az aki eltitkolta az infót reggel fél 6-tól éjjel fél 11-ig emaileket küldözgetett. A legnagyobb hidegben fűtés nélkül ültünk az irodában és senkinek még csak eszébe sem jutott felajánlani, h aki fázik az menjen haza. És ez még messze nem minden...

Kontra érvek

rossz munkahelyi légkör, iroda a puszta közepén

3.0Munka/magánélet egyensúlya
3.0Bérezés/juttatások
2.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
1.0Vezetőség
1.0Céges kultúra

Stresszes munkahely, mindenki mást figyel saját maga helyett

Akinek tetszik,hogy a vezetőségnek mindennél többet lehet tenni, vannak klikkek akkor jó hely.

Pro érvek

Jó fizu, TP és CS területen szuper vezető

Kontra érvek

Mindenki besúgó, mindenki mást figyel és jelent róla

Nem rossz munkahely

Nem rossz munkahely de lehetne rugalmasabb dinamikusabb együtt müködöbb és csalâdbaràtabb

Vegyes érzelmek

A juttatásokat piacképesnek, korrektnek tartom. Az ott eltöltött többéves időtartam mindössze kb. 1/3-ban éreztem magam jól, lelkesnek és hasznosnak a cégnél. A többi időszak stagnálás volt a részemről. Úgy érzem a hozzállásom, a képességeim és a teljesítményem által több lehetőséget érdemeltem volna. A vezetőktől elenyésző mértékben kaptam (kap a többi dolgozó is) visszajelzéseket, föleg pozitív visszajelzéseket. Azoknak ajánlanám akiknek a megélhetés az elsődleges, nem pedig a szakmai kihívások. A tevékenységek java része betanított munka, amit véleményem szerint tisztességesen megfizetnek.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Kuehne+Nagel? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.6

2,968 értékelés alapján

3.4Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.2Vezetőség
3.3Céges kultúra
  • Kuehne+Nagel
  • a legrosszabb amit valaha tapasztaltam