Kuehne+Nagel

Kuehne+Nagel Alkalmazotti bírálat

3,4Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
13 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 3 413 értékelés megtekintése

a legrosszabb amit valaha tapasztaltam

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Már az első nap besúgtak és számonkértek. Valakit kifejezetten úgy ültettek, hogy figyelhesse a képernyőmet és azt hogy mit csinálok. Az interjún elfelejtették mondani, hogy elvárják, hogy 24 órában figyeld az emailjeid. A betanuláshoz semmilyen támogatást nem kaptam, annak ellenére, hogy kifejezetten kértem. Úgy tűnt, mintha azt hitték volna, h úgy születtem, h ismerem a cég folyamatait. Utólag derült ki, h kifejezetten eltitkoltak információkat előlem amivel azt akarták elérni, h munkaidő után is folytatni kényszerüljek a munkát. Az aki eltitkolta az infót reggel fél 6-tól éjjel fél 11-ig emaileket küldözgetett. A legnagyobb hidegben fűtés nélkül ültünk az irodában és senkinek még csak eszébe sem jutott felajánlani, h aki fázik az menjen haza. És ez még messze nem minden...

Kontra érvek

rossz munkahelyi légkör, iroda a puszta közepén

Elejében jó volt most pocsék

Kuka cég.Hitel telen a vezetés.Igérnek de semmit nem tartanak be.

Pro érvek

Semmi

Kontra érvek

Semmi!

Stresszes munkahely, mindenki mást figyel saját maga helyett

Akinek tetszik,hogy a vezetőségnek mindennél többet lehet tenni, vannak klikkek akkor jó hely.

Pro érvek

Jó fizu, TP és CS területen szuper vezető

Kontra érvek

Mindenki besúgó, mindenki mást figyel és jelent róla

Nem rossz munkahely

Nem rossz munkahely de lehetne rugalmasabb dinamikusabb együtt müködöbb és csalâdbaràtabb

Vegyes érzelmek

A juttatásokat piacképesnek, korrektnek tartom. Az ott eltöltött többéves időtartam mindössze kb. 1/3-ban éreztem magam jól, lelkesnek és hasznosnak a cégnél. A többi időszak stagnálás volt a részemről. Úgy érzem a hozzállásom, a képességeim és a teljesítményem által több lehetőséget érdemeltem volna. A vezetőktől elenyésző mértékben kaptam (kap a többi dolgozó is) visszajelzéseket, föleg pozitív visszajelzéseket. Azoknak ajánlanám akiknek a megélhetés az elsődleges, nem pedig a szakmai kihívások. A tevékenységek java része betanított munka, amit véleményem szerint tisztességesen megfizetnek.

Megfelelő munkakörnyezet

- Közvetlen vezetők - Előrelépési lehetőség - Jó csapat

Lehangoló.

Már a kapuban teljes dugó van. Előre jutási lehetőség nincs.

negatív

Káosz,a másik hibáztatása,fáradt,ideges dolgozók...

Pro érvek

ingyen víz

Kontra érvek

fásult dolgozók

Nehéz fizikai munka, rövid szünetek, hiányos betanítás.

A régi targoncásoknál le vannak osztva a lapok. Előrejutási lehetőség nincs, max raktári segédmunkás, egész nap kézi fizikai rakodás pl: 45 kg-os kamion féktárcsák. Szünet előtti lassú, körülményes detektoros ellenőrzés, ami miatt a szünetidő csökken. Körülményes hazajutás (Páty-Tatabánya) 1,5 óra, falujárat. Operátor-cimkéző beosztás=raktári segédmunkás. Tisztálkodási lehetőség lenne csak idő nincs rá, mert mindenki siet haza főleg a söfőr. Erős fluktuáció. Aki jó helyet csíp meg az szerencsés!

Pro érvek

Szerencséd van ha enni tudsz.

Kontra érvek

Az nincs

Nyugodt körülmények

Sok területen igyekszik a cég szabadidős kedvezményeket nyújtani, valamint széleskörű juttatási csomag biztosított.

Megbecsülik a dolgozókat

Teljesen új munkakör számomra, de mindenki segítőkész és türelmes

Pro érvek

minden héten gyümölcsnap

Középnehéz fizikai munka rossz légkörben

Középnehéz fizikai munka, sokszor feszült légkörben, előrelépési lehetőség csekély, megbecsülés nagy hiánya érződik.

Pro érvek

cafatéria

Kontra érvek

rövid szünetek

ok

my first work-place, and I was a secondary school student. It was just a part-time job for the summer.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Kuehne+Nagel? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,4/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,4/5 csillag