KPMG
4,0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) KPMG – Vezetőség értékelései

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 6 792 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Good work place with supportive management. The best (first) work place if you want to work in accounting and finance in international environment. You can learn very much and get equipped with major useful skills in short time. One of the most enjoyable part of the job is contacting clients, identifying the risky points of the companies and trying to find out/recommend solutions.
Pro érvek
Youthful working environment, honest and straight communication
Kontra érvek
Work-life balance
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Les directeurs sont tres positif et ils peuvent motiver l'équipe tres effectivement.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További KPMG-értékelések megtekintése