Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola – Bér és juttatások értékelései

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Remek munkahelyi körülmények és nagyon szimpatikus, toleráns, segítőkész és megértő munkatársak.Speciális helyzetű pedagógiai feladatok színvonalas ellátása hosszú éveken át. Nagyon gazdag személyes, és más emberi tapasztalatok megszerzése, gyakorlása.Az együvé tartozás, közös szellemi és gyakorlati értékek megtapasztalása a mindennapi feladatok elvégzése során.Baráti és valódi emberi érzések átélése, egymás segítése, munkahelyen kívüli
megvalósulása. Vezetők szakmai segítőkészsége, megértő magatartásuk, a dolgozók megbecsülése, ennek naponta történő megtapasztalása, jó együttműködés szinte minden területen.

Kellemes, jó hangulatú, számos értékes programokban gazdag munkahely.
Pro érvek
szóbeli értékelés, elismerés, jutalmak, ingyen étkezés
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola-értékelések megtekintése