Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola-alkalmazotti értékelés itt: Budapest XI. kerület

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest XI. kerület1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Kellemes, jó hangulatú, számos, értékes programokban gazdag munkahely.
Remek munkahelyi körülmények és nagyon szimpatikus, toleráns, segítőkész és megértő munkatársak.Speciális helyzetű pedagógiai feladatok színvonalas ellátása hosszú éveken át. Nagyon gazdag személyes, és más emberi tapasztalatok megszerzése, gyakorlása.Az együvé tartozás, közös szellemi és gyakorlati értékek megtapasztalása a mindennapi feladatok elvégzése során.Baráti és valódi emberi érzések átélése, egymás segítése, munkahelyen kívüli
megvalósulása. Vezetők szakmai segítőkészsége, megértő magatartásuk, a dolgozók megbecsülése, ennek naponta történő megtapasztalása, jó együttműködés szinte minden területen.

Kellemes, jó hangulatú, számos értékes programokban gazdag munkahely.
Pro érvek
szóbeli értékelés, elismerés, jutalmak, ingyen étkezés
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
2 értékelés alapján
5
1
4
0
3
0
2
1
1
0
Értékelések kategória szerint
3,5
Munka/magánélet egyensúlya
4,0
2,5
3,5
Vezetőség
2,5
Céges kultúra
Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola - értékelések munkakör szerint
Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola - értékelések munkavégzés helye szerint