Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Nincs biztosítva a nyugodt és biztonságos munkavégzés.
A dolgozó remegő gyomorral megy be a munkahelyre a körülmények
miatt. Szinte naponta változik a mukaerő, nincs törzsgáda, nem lehet

egymásra támaszkodni.

A fentiek miatt a hátrányos helyzetű tanulók egyéni fejlesztése nem

lehetséges,Gyakran adódnak magatartási és nevelési problémák.

nem lehetséges a motivációs szint fenntartása. Nagy kudarctűrő

képességet igényelnek, kevés sikerélményt nyújtanak.
Pro érvek
Közel van a lakhelyhez.
Kontra érvek
Jobban, eredményesebben is lehetne csinálni.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
2 értékelés alapján
5
1
4
0
3
0
2
1
1
0
Értékelések kategória szerint
3,5
Munka/magánélet egyensúlya
4,0
2,5
3,5
Vezetőség
2,5
Céges kultúra
Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola - értékelések munkakör szerint
Kossuth Lajos Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola - értékelések munkavégzés helye szerint