Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

KONE Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 711 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Lovely workplace
I really liked to work together with this company. The co-workers were so kind and friendly; we gave help to each other. In the office, the atmosphere was mostly pleasant and fun, though there were difficult days as well.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
teamwork
At KONE my day was not just about work it was about relationship, partnership, working together perfectly because we always helped each other. The company was thinking about employees :we had fitness &wellness opportunity everyday -if you wanted, because- the Management said - if you are tired and having back ache or something you can't work effectively.
I have learned an excellent customer service and to be patient in every reasons.
5,0
Vezetőség
Exciting and yet familiar workplace
The Company KONE has many advantages, I have a lot of positive experience.
Pro érvek
development and career advancement opportunities
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További KONE-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: KONE? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
711 értékelés alapján
5
206
4
245
3
146
2
55
1
59
Értékelések kategória szerint
3,5
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,3
3,2
Vezetőség
3,4
Céges kultúra
KONE - értékelések munkakör szerint
KONE - értékelések munkavégzés helye szerint