Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Ami nagyon hiányzik az ablak, a természetes fény, az oxigén.
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
Megtanultam, hogy véleménye lehet mindenkinek, de sokszor legjobb, ha megtartja magának. A munka legnehezebb része, hogy az ügyfeleink rendszerint motiválatlanok, ellenségesek, vagy értetlenek. Ránk haragszanak, mert a jelenlegi jogszabályi környezett a korábbinál rosszabb helyzetbe hozta őket.
Pro érvek
Sok pótszabadság
Kontra érvek
Nincs ablak, a légkondícionáló szűrőit nem cserélik.
Korábbi munkáltató értékelése