KellyOCG
3.5 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

KellyOCG-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Logistics Specialist

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 162 értékelés megtekintése

Disorganised and untrusting enviroment

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
I spent 9 months working at KellyOCG in there Budapest Hub. Me and my colleagues were told that we would be able to work from home however the American managers never allowed us to do this all work was completed to a high standard but we was never allowed this benefit, the position was to support a client in America and so there was no requirement for us to be in an office. The American leadership is highly micro managing as treated us as idiots. At one point asking if we know how to drag and drop a document to upload it to the company sharepoint
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: KellyOCG? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.5

162 értékelés alapján
5
49
4
36
3
37
2
21
1
19

3.6Munka/magánélet egyensúlya
3.2Bérezés/juttatások
2.8Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.3Vezetőség
3.4Céges kultúra

KellyOCG - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • KellyOCG
  • Alkalmazotti értékelések
  • Logistics Specialist