Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

KFC cég munkavállalói értékelései a Oktató állásra itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 28 838 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A főnökök mindenkit lenéznek, segítség helyett az irodában nyomkodják a telefont, a fizetés nevetséges, bérbapírt egy idő után nem kaptam. A beosztás össze -vissza van, van hogy végzel éjjel kettőkor de reggel hétre mehetsz vissza. A munka nagyon megterhelő főleg a konyhán mikor egyedül kell megetetned több száz embert és segítség helyett csak annyit kapsz hogy miért nincs ez és az. Pozitívumnak egyedül a a fiatal jófej kollegákat említeném.
Pro érvek
Fiatal jó fej kollégák
Kontra érvek
nincs életed kikészülsz fizikailag és lelkileg fizetni pedig nem szeretnek
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése