Munkavállalói értékelés – K&H Bank

Összes értékelés megtekintése – K&H Bank

Fejlődésre alkalmas, kitűnő kafetériával
filmkészítő (Volt alkalmazott) –  Budapest IX. kerület2018, május 18.
A munkám során minden nap tanultam valami újat, mely nem csak amiatt volt, mert általam korábban nem ismert szoftverek kezelését kellett elsajátítanom, hanem azért, mert mindig újabb kihívásokat kellett megoldani. Ezek közé tartoznak a különböző meetingek, a videók alanyainak interjúvolása, a munkánk folyamatos adminisztrációja. A vezetőség nagyon pozitívan állt hozzá a fiatalabb generációkhoz, érdekeltek voltak a jövőképükkel kapcsolatban. A munka legnehezebb része az volt, amikor nem tudtam semmit sem csinálni, mert nem volt olyan munkafázis, amelybe be tudtam volna segíteni. A munka legélvezetesebb része az volt, amikor kimentünk forgatni, s ott segítettünk az ebereknek, hogy a legjobb oldalukat mutassák a kamerának, és így a videók valóban érdekesek és hasznosak lettek.
Pro érvek
fejlődésre alkalmas cég
Kontra érvek
még nem tudták teljesen modernizálni magukat
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés

További munkavállalói értékelések – K&H Bank

Jó munkahelyi környezet, folyamatos az oktatás.
Telefonos értékesítő (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, június 17.
A munkahely igényes, modern környezet. A pontosság, ügyfélorientáltság elvárás, mindenkor figyelembe véve a cég érdekeit is. Folyamatos képzések biztosítottak. Előrelépésre lehetőség van.
Jó munkahelyi légkör
jogi előadó majd beszerzési munkatárs (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, február 15.
Pozitív a kafetéria összege és elosztási lehetősége. Rendes munkaköri elhelyezés.
Pro érvek
Kafetéria
Kontra érvek
Kevés szünet
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: K&H Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

4,5

K&H Bank - értékelések munkavégzés helye szerint