K&H Bank
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

K&H Bank-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Communications Assistant

Munkakör megnevezése
Communications Assistant1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 5 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
well organized company
K&H Bank is wholly owned by the Belgian KBC Bank. It is the second largest bank in Hungary.
I learned how to work as a team member and how to manage stressful situations. I was the youngest member of the team when I started to work. During those two years I have got the opportunity to learn from the senior members. I have gained lot of experience such as problem solving, how to coordinate tasks and how to handle small marketing projects.

I have enjoyed the challenge of the new situations.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: K&H Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,2
5 értékelés alapján
5
2
4
2
3
1
2
0
1
0
Értékelések kategória szerint
4,3
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
4,5
4,3
Vezetőség
4,3
Céges kultúra
K&H Bank - értékelések munkavégzés helye szerint