K&H Bank Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 4 értékelés megmutatása
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Fejlődésre alkalmas, kitűnő kafetériával
filmkészítő (Volt alkalmazott) –  Budapest IX. kerület2018, május 18.
A munkám során minden nap tanultam valami újat, mely nem csak amiatt volt, mert általam korábban nem ismert szoftverek kezelését kellett elsajátítanom, hanem azért, mert mindig újabb kihívásokat kellett megoldani. Ezek közé tartoznak a különböző meetingek, a videók alanyainak interjúvolása, a munkánk folyamatos adminisztrációja. A vezetőség nagyon pozitívan állt hozzá a fiatalabb generációkhoz, érdekeltek voltak a jövőképükkel kapcsolatban. A munka legnehezebb része az volt, amikor nem tudtam semmit sem csinálni, mert nem volt olyan munkafázis, amelybe be tudtam volna segíteni. A munka legélvezetesebb része az volt, amikor kimentünk forgatni, s ott segítettünk az ebereknek, hogy a legjobb oldalukat mutassák a kamerának, és így a videók valóban érdekesek és hasznosak lettek.
Pro érvek
fejlődésre alkalmas cég
Kontra érvek
még nem tudták teljesen modernizálni magukat
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Jó munkahelyi légkör
jogi előadó majd beszerzési munkatárs (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, február 15.
Pozitív a kafetéria összege és elosztási lehetősége. Rendes munkaköri elhelyezés.
Pro érvek
Kafetéria
Kontra érvek
Kevés szünet
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
well organized company
Bank advisor/ communications assistant (Volt alkalmazott) –  Budapest2016, április 3.
K&H Bank is wholly owned by the Belgian KBC Bank. It is the second largest bank in Hungary.
I learned how to work as a team member and how to manage stressful situations. I was the youngest member of the team when I started to work. During those two years I have got the opportunity to learn from the senior members. I have gained lot of experience such as problem solving, how to coordinate tasks and how to handle small marketing projects.
I have enjoyed the challenge of the new situations.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: K&H Bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

4,5

K&H Bank - értékelések munkavégzés helye szerint