Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
Az egyetlen értékelés megmutatása
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Az önálló munkavégzés, nagy teherbírás, stessztűrű képesség és problémamegoldó képesség nagyon nagy elvárás nálunk tekintettel az ellátott igénylők több tízezres létszámára illetve az elvégzendő napi feladatok és problémák mennyiségére. A napi munka akkor elvégezhető kizárólag ha szünet nincs igénybevéve, illetve ha nagyon gyors a felfogóképesség és a munkavégzés egyaránt. Sajnos az elvárás nincs arányban a kereseti lehetőséggel.
Pro érvek
cafeteria, év végi jutalom, beszerzésen tapasztalatszerzés-jogszabályismeret
Kontra érvek
ellátotti létszám folyamatosan nő
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
2,0
1 értékelés alapján
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,0
2,0
2,0
Vezetőség
2,0
Céges kultúra
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság - értékelések munkakör szerint
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság - értékelések munkavégzés helye szerint