Johnson Electric

A(z) Johnson Electric – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 193 értékelés megtekintése
Elég ideje dolgozom itt ahhoz,hogy kijelentsem nem a legjobb munka,fárasztó több ember helyett dolgozni napokon-heteken át,kevés juttatás és bónusz jár,az új dolgozók ugyanannyi bért kapnak,mint aki már több éve itt dolgozik,ami szerintem nem reális. A túlórákat csak ritkán fizetik ki,így nem éri meg.Kétóránként 10 perc szünet,ami elég kevés.A fizetés nem kielégítő,főleg annak aki nem helyi és utaznia kell...jah és a fizetést nem emelik,bár állításuk szerint mi jól keresünk-ez elég röhejes!
Pro érvek
Utazási költség támogatás-bérlet
Kontra érvek
rövid szünetek, sok munka, kevés fizetés és juttatás
Egyre rosszabb a cégnél dolgozni , rossz körülmények ,vezetőség lecserélődése miatt szigorúbb munkakörülmények General Elecrtic-es vezetők érkezése miatt (az ottani szigort vezetik be a cégnél) ,fröccsöntő gépek a gyártósorok közvetlen közelében,emiatt 30 fok meleg és égett műanyagszag.
Pro érvek
lehet zenét hallgatni
Kontra érvek
rövid szünetek, nagyon meleg, állott levegő
Egy tipikus napomon reggel 8-kor kezdtem és este 7 körül végeztem. A rám osztott munkát azonban így sem tudtam elvégezni, ilyenkor nemes egyszerűséggel fel lettem szólítva éjjeli vagy hétvégi munkavégzésre. Mindezért cserébe sem anyagi, sem erkölcsi megbecsülésben nem volt részem. A vezetőség diktatórikus, véleményem szerint a menedzsment színvonala sem a kelet-magyarországi, sem a kínai átlagot nem éri el. A kollégák viszont nagyon szimpatikusak és nagyon jó szakemberek voltak.
Pro érvek
Kollégális légkör
Kontra érvek
Minden egyéb
További Johnson Electric-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: