Johnson Electric
3,3 az 5 csillagból.

Johnson Electric-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Operátor

Mind a(z) 194 értékelés megtekintése
Szeretnék mielőbb munkába állni. 3 műszak vállalással.
Az öltözőben hagyott száradó esernyő bár mikor eltünhet!!!! Pletykálkodás szarkeverés, veri az eget szint!!! Főnökségekkell komunikálni tudsz de úgy állnak az emberekhez mint valami leprás!!! A sztori a következő!!! Már dollgoztam ott, de hol a fizetés miatt jöttem el és volt,hogy le adtak!!!3 alkalommal amikor visszamentem a jelentkezési papírra rá írtam,hogy válalom a 4 műszakot, mert ha nem, akkor nem vesznek fel!!!! Szóltam a Trénereknek hogy gyermekem van,!ha lehet mellőzzük a 4 műszakot! Pont engem raktak csak 4 műszakra!!! Próbáltam beszélni a terület vezetővel!!! De mint egy leprással úgy viselkedett velem!!! Neki nincs ideje , gyorsan mondjam!!! Addig fajult a dolog amíg ott kellett hadjam!! Sem 3 műszak, sem csere nem történt!!! Azt mondta oldajm meg! Keressek “ÉN” magam helyett valakit!!!! Eleget vártam mert azt hidtem normál emberek vagyunk azért vagyunk hogy normálisan megoldjuk a problémákat!!! De kimondottan nem foglalkoztak velem!!! Minden fizetésnél eltérő volt az összeg amit én kaptam .. amikor ki próbáltam 750ft- os órabért számolni akkor jött ki az az összeg amit ők küldtek!!! Felháborító amit ott művelnek!!! Amikor már az irodáról leszámol valaki azért mert nem bírja azt ami ott megy!!! Hát emberek nagyon gondoljátok meg hogy be teszitek e a lábatokat!!!!! Én azt se bánom ha WC- ét pucolok de oda soha nem teszem a lábam!!! Megmutatta a sötét oldalát ez a gyár! Majd egyszer mindenki rá jön!!!!
Pro érvek
Ingyenes ásvány víz ami sokszor kifogy és az sincs!!!
Kontra érvek
Rövid szünet, kevés pénz! És a sok kamu szöveg!!!
Nem lenne rossz csak kevés a bérezs és nagy az elvárásuk olyan gépekkel amin nem lehet kellő képpen dolgozni
Elég ideje dolgozom itt ahhoz,hogy kijelentsem nem a legjobb munka,fárasztó több ember helyett dolgozni napokon-heteken át,kevés juttatás és bónusz jár,az új dolgozók ugyanannyi bért kapnak,mint aki már több éve itt dolgozik,ami szerintem nem reális. A túlórákat csak ritkán fizetik ki,így nem éri meg.Kétóránként 10 perc szünet,ami elég kevés.A fizetés nem kielégítő,főleg annak aki nem helyi és utaznia kell...jah és a fizetést nem emelik,bár állításuk szerint mi jól keresünk-ez elég röhejes!
Pro érvek
Utazási költség támogatás-bérlet
Kontra érvek
rövid szünetek, sok munka, kevés fizetés és juttatás
remek csapat, stabilitás, jó, kulturált munkakörnyezet.
Pro érvek
megbecsülés
Kontra érvek
nincs.
Egyre rosszabb a cégnél dolgozni , rossz körülmények ,vezetőség lecserélődése miatt szigorúbb munkakörülmények General Elecrtic-es vezetők érkezése miatt (az ottani szigort vezetik be a cégnél) ,fröccsöntő gépek a gyártósorok közvetlen közelében,emiatt 30 fok meleg és égett műanyagszag.
Pro érvek
lehet zenét hallgatni
Kontra érvek
rövid szünetek, nagyon meleg, állott levegő