Johnson Controls
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Johnson Controls-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 6 349 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day at work is my daily checks of AC units and chiller Plant room. Checking of Boiler Rooms and Cooling Towers.
Lighting checks and fabric audits, managing helpdesk and front desk reception. The most enjoyable part of my job is that we have a great team and I have a great relationship with suppliers. I have a strict but yet flexible management style with th ereceptionist and handyman. The hardest part of my job is if contractors dont deliver and having to deal with them after a deadline was missed.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Johnson Controls? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,8
6 349 értékelés alapján
5
2 045
4
2 040
3
1 366
2
464
1
434
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,8
3,3
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra
Johnson Controls - értékelések munkakör szerint
Johnson Controls - értékelések munkavégzés helye szerint