Jobconcept Kft
5,0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Jobconcept Kft Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Az egyetlen értékelés megmutatása
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
FONTOS TISZTÁZNI, HOGY A JOBCONCEPT KFT. NEKEM CSAK A MUNKÁLTATÓM VOLT, HELYILEG A MUNKAHELYEM A CTDI-NÉL VOLT. Tetszett benne, hogy ügyelnek a biztonságra, a kezükből kiadott munka minőségére a munkafolyamat minden lépésénél, és kellően támogatják a családos embereket, illetve megfelelő konyha van az étkezés lebonyolítására és megfelelő időtartam is van rá. Jól szervezett hely, nem csak az időbeosztást, hanem magának a telepnek a fizikális elosztottságát illetően is (megfelelően kiépített). Egy tipikus munkanap a beutazástól kezdve minden pozitívuma ellenére könnyen válhat monotonná az én betanított munkakörömben. Megtanultam részletkérdéseken kevesebbet problémázni a hatékonyság és a gyorsaság érdekében. A vezetőség ellenőriz, de nem stresszel. A közvetlen felettessel könnyű egyeztetni a problémákat illetően, mert nem csak elvárásai vannak, hanem figyel is a vezetése alatt dolgozókra. Talán a munkahelyi kultúráról annyit mégis tudok, hogy a kollégák segítőkészek. Van egy kolléga, aki megtanítja, mit kell tenned, de könnyen belefolyik az ember annyira a társaságba, hogy egy másik kollégától megtudja a napi rutin dolgait (merre van a mosdó és a konyha) és utána egyre könnyebb dolga van azzal, hogy minden környékén dolgozó kollégával összeismerkedjen és esetleg még jóban is legyen. A munka legnehezebb része, hogy hosszú távon se gabalyodj bele a sok apró összetevőbe, amit el kell végezned és hogy az utánpótlásokat megszerezd a munka folytatásához. A munka legélvezetesebb része, amikor azt látod, hogy az elvégzett munkád az elvárásoknak megfelelően gyűlik melletted és nap - több...
Pro érvek
Gördülékeny, hatékony, segítőkész.
Kontra érvek
Egyedülálló gyermekes szülőknek anyagi támogatás nélkül nem ajánlom az én munkakörömet.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
  1. Alkalmazotti értékelések