Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Window Covering and Furniture Expert

Munkakör megnevezése
Window Covering and Furniture Expert1 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 155 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I have been with the company for seven years. When I got hired, we had an outstanding leadership team, the hours were great, and we received recognition and promotions on a regular basis. After a change in CEO's, the business went down hill. Our customers did not understand what the changes were all about, so sales dropped, the leadership staff was cut down, and our benefits were stripped away. Now we have a leadership team that is overwhelmed, a budget that gives very little room to expand, and moral is suffering because of this. I no longer look forward to going to work any more.
Pro érvek
I can be creative helping my customers, and I get a paycheck
Kontra érvek
no benefits, unless I pay for them myself, no raises, very few hours
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További JCPenney-értékelések megtekintése