Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Support Specialist állásra itt: New Orleans, LA

Munkakör megnevezése
Support Specialist2 értékelés
Munkavégzés helye
New Orleans, LA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 216 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
✓ Change prices
✓ Folding clothes

✓ Answer customer questions

✓ executing the merchandise pricing strategy, and maintaining store brand
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Jcpenny is a wonderful company to work for! This was my first retail job and they spoiled me rotten! They are very supportive with anything I wanted to do! They were willing to work with me with whatever! Also they know how to talk to people I never had a rude encounter I honestly wish the company I am with now was as nice and supportive as they were. The only issue I ever had with Jcpenny was that it was not enough hours the older that I got the more responsibilities I had and it was just not enough they give nice raises but it’s nothing without the ours behind it!
Pro érvek
Company that cares about the associates!
Kontra érvek
Not enough hours!
Korábbi munkáltató értékelése