Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Stocking Associate állásra itt: Tempe, AZ

Munkakör megnevezése
Stocking Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
Tempe, AZ2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 032 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Getting the crew together and jobs for the day in place.Receive trucks and complete paperwork. Take calls and solve problems and answer questions.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
This was an easy job. You go to work at 4:30 a.m. and start organizing all the merchandise for stocking onto shelves. Then you start putting everything on the shelves and racks according to JC Penney policies. You get off by 1:00 p.m. and then you have the rest of the day to do whatever it is you want; sleep for example.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
23 032 értékelés alapján
5
7 172
4
6 610
3
5 631
2
1 933
1
1 686
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra