Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Salon Manager állásra itt: Tallahassee, FL

Munkakör megnevezése
Salon Manager2 értékelés
Munkavégzés helye
Tallahassee, FL2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 224 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I work there almost 4 years as the manager of the salon. I was treated fairly by the management team and they always strived to make things better. The pay scale for the stylus went up considerably and I was able to recruit and retain stylist there.
Pro érvek
Good pay and benefits
Kontra érvek
Supplies being delivered on time
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Can be alittle stressful but all togethr its a great company to work with if yoiu atre a student. The good part about this is that it was salary if I had the chance to go back I would do things a little diofferent than what I did as a manager but hionestly I loved the job.
Korábbi munkáltató értékelése