Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Salesperson állásra itt: Fort Lauderdale, FL

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 344 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Very good company to work for, with benefits and sales commission provided. It was a continuous learning environment. They trusted me with more difficult tasks as I continued learning.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
I enjoy putting price tags and senors on the clothes and merchandises and I like helping some of the employers on the sales floor putting merchandises away.
Pro érvek
nice clothes that be on sale
Kontra érvek
discount and good insurance benefits
Korábbi munkáltató értékelése