Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Sales Support Representative állásra itt: Chino, CA

Munkakör megnevezése
Sales Support Representative2 értékelés
Munkavégzés helye
Chino, CA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 216 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
there ok to work for if you need a flexible work schedule, depending on management and management changes every so often. from the time ive started and finished Ive had 3 different managers
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
I loved working there and were given credit tickets for as many credit apllications we got. And also great employee discount, unfortunately they upgraded the stores and eliminated some managers and renamed and removed some departments and my department was one of them. so I was laid off.
Pro érvek
great atmoshere
Kontra érvek
not enough days of work
Korábbi munkáltató értékelése