Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Sales Specialist állásra itt: Hickory, NC

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 249 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I enjoyed working there, but they only hire as part time employees. You can't get full time hours with benefits unless you advance to a management position. This leaves you unsure about how many hours your going to have on your next paycheck.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
I work with customers, and give great service. Anywhere from working with the register, or folding and apparel. There is a lot of organizing, and helping customers. I loved working with customers, my co-workers were great also. Loved management. Relocated, so I do not work for JC Penney any longer.
Korábbi munkáltató értékelése