Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Sales Representative állásra itt: Tallahassee, FL

Munkakör megnevezése
Sales Representative2 értékelés
Munkavégzés helye
Tallahassee, FL2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 229 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
My typical day at this location meant that I was behind a register cashing customers out who wanted to make a purchase or helping a customer find a product that we had located in the store.
Pro érvek
Helping people find correct clothing
Kontra érvek
Retail with upset customers
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
the management could use some work but the overall atmosphere of the environment. a typical work day consist of maintaing stock, reorginizing the merchandise on the sale floor and selling JCP credit cards
Pro érvek
25% off
short breaks
Korábbi munkáltató értékelése