Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Sales Associate állásra itt: Hamburg, NY

Munkakör megnevezése
Sales Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
Hamburg, NY2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 027 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I did like working at Jcpenneys. the atmosphere was nice, fun and clean. However I did not like working those long hours on holidays. I did not like being obligated to work holidays. I also disagreed with some of the policies put in place for workers.
Pro érvek
Long flexible hours
Kontra érvek
Favoritism and minimum wage
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
they are always short staffed which leads to me being pulled from my department to help in other departments which makes it so that my department ends up being a mess. There is a constant pressure to get customers to open up credit cards and the associates who excel at that are treated better and allowed to get away with more. It is very stressful and I do not recommend working here.
Pro érvek
discount
availability is ignored, holidays are mandatory work days.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
23 027 értékelés alapján
5
7 170
4
6 607
3
5 631
2
1 933
1
1 686
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra