Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Retail Sales Associate állásra itt: Santa Maria, CA

Munkakör megnevezése
Retail Sales Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
Santa Maria, CA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 246 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Learned how to work with customers. Used my second language to translate to customers. Management was well organized. Hardest part of the job was leaving it because I loved going to work at a place where I could always dress up. Best part of the job was helping out a customer and them thanking you.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
It was a seasonal job and so I didn't have a whole lot of responsibilities except to run the registers. The customers were nice enough and the job wasn't difficult at all. My coworkers made my time enjoyable there.
Korábbi munkáltató értékelése