Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Retail Sales Associate állásra itt: Santa Ana, CA

Munkakör megnevezése
Retail Sales Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
Santa Ana, CA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 039 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day of work consists of helping customers in fitting rooms, on the sales floor, and on the register. Management is always helping others succeed and become better at what they perform.The coworkers are easy going, easy to deal with and are always aiding others in what they need. The most enjoyable part of the work is that you can make lifelong friends.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
typical retail store. don't have a set schedule. This job is for high school students who are looking for their first job or if you want a part time job they most likely will hire you.
Pro érvek
nothing
Kontra érvek
retail store.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
23 039 értékelés alapján
5
7 175
4
6 613
3
5 633
2
1 933
1
1 685
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra