Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Retail Sales Associate állásra itt: Philadelphia, PA

Munkakör megnevezése
Retail Sales Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
Philadelphia, PA2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 801 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Very productive
I liked working there & I loved working with my fellow co-workers. If someone needed help we would help them right away. Customers would ask about our opinions on the things that they wanted to buy or thought about buying.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Overall experience JCPenny
I truly believe that JCPenny as a company needs to improve their management. I felt as if I was always completing everyone else projects on top of mine. This job really helped me with my customer service skills, time management and etc.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 801 értékelés alapján
5
7 116
4
6 548
3
5 578
2
1 901
1
1 658
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra