Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Retail Sales Associate állásra itt: Florence, SC

Munkakör megnevezése
Retail Sales Associate3 értékelés
Munkavégzés helye
Florence, SC3 értékelés
Értékelések kategória szerint
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 916 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The previous managers did not know what they were doing, and were extremely lazy. The majority of them definitely need to be replaced, but it's overall a great company.
Pro érvek
PTO, paid breaks
Kontra érvek
Overwork you, mess with your availability
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
A typical day at work I fold clothes and cleaned the fitting rooms. I also assist customers with finding different items in the store. There was no hard part to my job at all except taking the clothes off of the models in the store. I really enjoyed helping the customers and seeing them leave the store with a smile.
Pro érvek
seeing customers leave the store happy and satisfied. having a 45min break..
its was a seasonal job.
5,0
Vezetőség
this place is like a big family. Any day at work is fun. i learn my percents there. the hardest part is stocking.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 916 értékelés alapján
5
7 144
4
6 575
3
5 605
2
1 921
1
1 671
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra