Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Retail Sales Associate állásra itt: Burton, MI

Munkakör megnevezése
Retail Sales Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
Burton, MI2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 037 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It was great while it lasted. I was only seasonal but the training is great and if you ever need help someone is always right there to help.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
fitting rooms, making sure all clothing is put back on the racks, and helping out with cashier, when they were busy. sizing and folding clothes all day. I enjoyed the associates that I worked with. Did not learn a whole lot from this job, the most would be from the register. the hardest part of the job was the register.
And management was good when I first started there, but had went in a different direction, as the years went on. we had alot of different managers come and go at JC Penney.
Pro érvek
free lunches
Kontra érvek
healthcare, hours.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
23 037 értékelés alapján
5
7 174
4
6 612
3
5 632
2
1 933
1
1 686
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra