Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Processor állásra itt: Lakeland, FL

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 346 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Poor Training, favoritism, they would congrats the whole crew for the work well done and a week later everyone got the news of getting laid off. Some Departments worked by steps, the higher the step the more money you made, so JCP rearranged the working area to an uncomfortable position so everyone could lower their production and get a lower pay.
Pro érvek
schedule
Kontra érvek
favoritism, poor training
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Great management, team, discounts. Chance to work in different departments. Worked in the warehouse, near my home, we all worked as a team...........
Korábbi munkáltató értékelése