Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Part Time Employee

Munkakör megnevezése
Part Time Employee2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 039 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
this is my part time job and work as commission base to improve my financial needs. wanted to work fully in my own field. I work four to five hours in a week.
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
At JC Penny, your average work day consisted of painting a fine and clean work environment, with the support of folding and hanging clothes in a nice orderly fashion. The Management was great as well as the co-workers. The hardest part of the job was that it was a slow paced store and the business was slim. The most enjoyable part of the job was was seeing everyones passion for fashion.
Pro érvek
25% anything in the store
Kontra érvek
poor scheduling
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További JCPenney-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
23 039 értékelés alapján
5
7 175
4
6 613
3
5 633
2
1 933
1
1 685
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra