Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Merchant

Munkakör megnevezése
Merchant2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 243 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
JCPenney is focused on the customer and credit card application. Great discounts. Ability for internal advancement. Flexible hours. Cross training for all the departments.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
poor management- constant change and uncertainty. Unless you are a JCP employee from high school/college, you are treated like an outsider. Very little work/life balance.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További JCPenney-értékelések megtekintése