Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Merchandising Associate állásra itt: Lubbock, TX

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 344 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Definitely a great entry level retail job. I enjoyed the coworkers and environment for the most part. Occasional lousy peers but mostly fun. Pot lucks, family type atmosphere
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Overall my time at JCPenney was okay I had great coworkers but our management was not good at all. Our work environment was always hot and our AC did not work.
Pro érvek
Great discount
Kontra érvek
Limited short breaks poor management
Korábbi munkáltató értékelése