Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Merchandiser állásra itt: Attleboro, MA

Munkakör megnevezése
Merchandiser1 értékelés
Munkavégzés helye
Attleboro, MA1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 925 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I loved my job at JC Penney. Unloading and prepping the truck was one of my favorite jobs I have ever done in my retail experience but there was no advancement opportunity in that department because they only had one direct supervisor and there were no open positions in any other stores. I was offered the job as the merchandise execution lead and I took it as it was a great opportunity for growth. I loved the people I worked with. Being able to come up with a plan and meet sales goals and make the customers happy as well as my team of associates kept me going from day to day. Work was always a pleasurable experience
Pro érvek
full time, management experience, friendly associates, got to perform my passions daily
Kontra érvek
i thought my job was safe. i thought wrong.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 925 értékelés alapján
5
7 146
4
6 577
3
5 607
2
1 923
1
1 672
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra