Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Merchandise Manager állásra itt: Springfield, MO

Munkakör megnevezése
Merchandise Manager2 értékelés
Munkavégzés helye
Springfield, MO2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 942 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Fast paced work environment, which offers me a way to utilize my creative side when doing floor sets. And also gives me the opportunity to interact with customers and sales associates while I am running MOD shifts.
Pro érvek
Excellent benefits for full time employees
Kontra érvek
6 day work weeks. Scheduling of weekends is not fair to all supervisors. Favoritism is obvious
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
When I was an employee, there was more of the teams on commission. Therefore, our customer service was always a focus. We worked hard but had a lot of fun doing it!
Pro érvek
At the time, we never had enough inventory for our customers.
Needed more monetary compensation and incentives.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 942 értékelés alapján
5
7 153
4
6 582
3
5 608
2
1 923
1
1 676
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra