Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Manager állásra itt: Milford, CT

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 346 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Customer Service mon to Thursday slow days on Friday and weekend very busy Decoration from homes Management very Knowledgeable The hard part is that you don't get great paid I enjoy the friendship and dealing with clients
Pro érvek
advancement opportunitys
Kontra érvek
cap out at 15.00 dollars
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
as a salon manager i was responsible for productivity, networking, fundraising, and making a profit, inventory control as well. also responsible for bringing in new hire and educational classes to advance employess
Korábbi munkáltató értékelése